wie zijn wij2018-09-04T14:12:56+00:00

Over ons

Over ons

Astare is opgericht in 2011 als specialistisch uitzendbureau in de GGz. Met een groeiend netwerk van bevlogen professionals dragen we dagelijks onze visie uit op verschillende niveaus binnen verschillende zorginstellingen verspreid over Nederland. Vanaf drie locaties (Utrecht, Tilburg & Zwolle) bedienen we onze opdrachtgevers en teamleden. Nieuwsgierig? Bel ons of vul het contactformulier in.

Jelle
Jelle Tilburg
jelle@astare.nl
Pepijn
Pepijn Utrecht
pepijn@astare.nl
Maartje
Maartje Utrecht
maartje@astare.nl
Jessica
Jessica Utrecht
jessica@astare.nl
Christina
ChristinaUtrecht
christina@astare.nl
Jan Willem
Jan WillemIPS
janwillem@astare.nl
Brigith
BrigithTilburg
brigith@astare.nl
Niels
NielsUtrecht
niels@astare.nl
Eline
ElineUtrecht
eline@astare.nl
Yvette
YvetteUtrecht
yvette@astare.nl
Peter
PeterZwolle
peter@astare.nl
Erwin
ErwinUtrecht
erwin@astare.nl
Robert
RobertUtrecht
robert@astare.nl
Savannah
SavannahTilburg
savannah@astare.nl
Caroline
CarolineTilburg
caroline@astare.nl
Marije
MarijeUtrecht
marije@astare.nl