Over ons

Over ons

Astare is opgericht in 2011 als specialistisch uitzendbureau in de GGz. Met een groeiend netwerk van bevlogen professionals dragen we dagelijks onze visie uit op verschillende niveaus binnen verschillende zorginstellingen verspreid over Nederland. Vanaf drie locaties (Utrecht, Tilburg & Zwolle) bedienen we onze opdrachtgevers en teamleden. Nieuwsgierig? Bel ons of vul het contactformulier in.

What’s in a name

Het Latijnse Astare betekent ‘erbij zijn’. Het is onze visie op zorg in twee woorden. Naast die ander, respectvol, nieuwsgierig en zonder oordeel. Op de gevels van onze vier kantoren staat niet onze bedrijfsnaam maar de korte zin: Durf te dromen. Voor ons en voor onze teamleden een dagelijkse herinnering dat het in de zorg niet alleen maar over moeilijkheden en problemen van mensen moet gaan, maar vooral ook over talenten en (verloren)dromen.

Jelle
Jelle Tilburg
jelle@astare.nl
Pepijn
Pepijn Utrecht
pepijn@astare.nl
Maartje
Maartje Utrecht
maartje@astare.nl
Bianca
BiancaTilburg
bianca@astare.nl
Justyna
JustynaUtrecht
justyna@astare.nl
Jan Willem
Jan WillemJobcoach
janwillem@astare.nl
Brigith
BrigithTilburg
brigith@astare.nl
Niels
NielsUtrecht
niels@astare.nl
Eline
ElineUtrecht
eline@astare.nl
Yvette
YvetteUtrecht
yvette@astare.nl
Roos
RoosZwolle
roos@astare.nl
Erwin
ErwinUtrecht
erwin@astare.nl
Robert
RobertZwolle
robert@astare.nl
Savannah
SavannahTilburg
savannah@astare.nl
Caroline
CarolineTilburg
caroline@astare.nl
Marije
MarijeUtrecht
marije@astare.nl
Karima
Karima Utrecht
karima@astare.nl
Erik Kruijff
Erik KruijffJobcoach
erik@astare.nl